Krajský přebor Týnec nad Sázavou – 2. 5. 2026

Krajský přebor v Týnci nad Sázavou: Bělské gymnastky vezou stříbro z družstev a tři postupy na republiku   V tělocvičně základní školy v Týnci nad Sázavou se v sobotu 2. května 2026 konal další ročník Krajského přeboru ve sportovní gymnastice.

Bělský jarní čtyřboj – 22. 3. 2026

Bělský jarní čtyřboj První jarní neděli 22. března se opět konal tradiční Bělský jarní čtyřboj, který i letos přilákal velký počet závodníků. Na startu se představilo celkem 98 děvčat a 14 chlapců, kteří poměřili své síly

Závody Na Balkáně – 14. 3. 2026

V sobotu 14. března 2026 se konala soutěž ve sportovní gymnastice žákyň v Praze – Na Balkáně. Závodilo se v klasickém čtyřboji a náš oddíl reprezentovala pouze nejstarší děvčata. A vedla si skvěle! V kategorii dorostenek vybojovala Dominika Šimečková

Benátecká gymnastiáda – 28. 2. 2026

Gymnastky zazářily na 4. ročníku Benátecké gymnastiády V sobotu 28. února 2026 se v Nibe Aréně konal již 4. ročník Benátecké gymnastiády. Závodnice zde poměřily své síly v gymnastickém trojboji, který zahrnoval přeskok, kladinu (u nejmladších lavičku) a prostná. Současně

Dobříšský čtyřboj dvojic – 17. 1. 2026

Dobříšský čtyřboj dvojic   V sobotu 17. ledna 2026 se v Dobříši konaly gymnastické závody ve čtyřboji – akrobacie, kladina, přeskok a hrazda. Závodilo se netradičně ve dvojicích, přičemž každá gymnastka nastoupila na dvou nářadích. Z našeho oddílu